0

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Ariana po vazhdon me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk po mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se shtatzënia po e zbukuron çdo ditë e më shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE