0

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/ariana-mp4-6″]

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ariana se fundmi është duke qëndruar për vizitë në Stamboll.

Ajo sot ka dal me shetit rrugëve të Stambollit.

E veshur me pallto të gjatë dhe e kombinuar bukur, Ariana po duke një bukuroshe e vërtetë në këtë veshje. /ORAvip/

SHPËRNDAJE