0

Nera është bashkëshortja e Sabriut.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet Ariana.

“Princesha ime”- e ka quajtuar ajo rejën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE