0

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana po bëhen prindër për herë të katërt.

Kjo gjë u përfol shumë në media mirëpo, tani Ermali e ka konfirmuar në një emision ku ka thënë: “Po e vërtetë është, dashtë Zoti të jetë me shëndet”.

Ata janë martuar para disa viteve dhe kanë tre fëmijë, Artin, Bunën dhe Erën.

E Ariana këtë kohë nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale./ORAinfo/

SHPËRNDAJE