0

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun e për mediat si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, përcjell ORAinfo.

Ariana sot feston ditëlindjen dhe për këtë ditë ajo ka filluar përgatitjet që në mëngjes.

Ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon sa shumë ka filluar t’i rritet barku që në muajt e parë të shtatzënisë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE