0

Ariana Fejzullahu po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Me pamjen dhe paraqitjet e saj ajo është përherë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Ermali tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Gjatë kësaj kohe ata po qëndrojnë në pushime në Turqi dhe në një foto që e ka publikuar Ariana, ajo shihet e veshur në një fustan transparent edhe pse i vërehet barku i fryrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE