0

Argjentina Ramosaj vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo përveç me zërin e saj, njihet me stilin e saj dhe paraqitjet e saj përherë elegante, shkruan ORAinfo.

Argjentina ndonëse nuk është shumë e përkushtuar në muzikë, është tejet aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet me burrin e saj.

Argjentina si gjithmonë po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE