0

Arbenitës merr gjithë vemdneArbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAvip.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive, ku shfaqet edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ajo dje konfirmoi se është shtatzënë, e sot ka publikuar disa foto me barkun e rrumbullakosur dhe po duket bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE