0

Shtatzënë? Më në fund Arbenita tregon barkun e saj.

Kohëve të fundit në mediet rozë po qarkullon lajmi për një shtatzëni të mundshme të modeles së njohur Arbenita Ismajli.

Mirëpo me anë të disa publikimeve në rrjetin social, ka vendosur që të tregojë të vërtetën rreth këtyre lajmeve, shkruan Kosovarja.

Duke u veshur me pantolla të ngushtë të pjesa e belit, me një bluzë të shkurtër, ajo tregojë barkun e hollë si peshk.

Kështu ka vendosur të tregojë se nuk është shtatzënë, dhe të gjitha këto janë thjeshtë spekulime.

SHPËRNDAJE