0

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAvip.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Në dy fotot e fundit, ajo është shfaqur më e ‘zjarrtë’ se asnjëherë më parë./ORAvip/

SHPËRNDAJE