0

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAvip.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo u përfol se është shtatzënë dhe për këtë arsye nuk është aktive në rrjetet sociale.

Por, me fotot e sotme, ajo konfirmoi se një gjë e tillë nuk është e vërtetë, sepse barku i saj është i sheshtë./ORAvip/

SHPËRNDAJE