0

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një video ku shfaqet sapo ka dal nga frizerka.

E rregulluar bukur dhe me fustan unik, Arbenita do ta ‘shashtris’ Feron me pamjen e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE