0

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo u përfol se është shtatzënë dhe për këtë arsye nuk është aktive në rrjetet sociale.

E se fundmi ajo ka publikuar një foto ku na tregon me një ndërhyrje që ka bërë në fytyrë.

Ajo ka bërë tutu vetullat e saj dhe kjo vërehet çartë në fotografinë e publikuar në Instagram.

Kaq bukur po i rri ndërhyrja e re. /ORAvip/

SHPËRNDAJE