0

Arbenita Ismajli është modele shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo po përflitet se është në lidhje me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën ka bërë një gjest mjaftë interesant, me fytyrën e deformuar.

Edhe e tillë, Arbenita po duket shumë e ëmbël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE