0

Moderatorja shqiptare, Arbana Osmani, sot po kalon një ditë të vështirë në jetën e saj.

Ajo ka humbur gjyshin, lajm të cilin e ka ndarë me të gjithë në rrjete sociale. Nuk dihet cila ka qenë arsyeja e vdekjes apo mosha e tij.

Osmani ka publikuar në Instastory një foto të sajën me gjyshin dhe gjyshen, duke gatuar në ambient të jashtëm.

Krahas fotos Arbana shkruan: Ma puth fort gjyshen o gjysh, ah sa do më marrë malli për ju.

“Do më marrë malli”.

SHPËRNDAJE