0

Antonela është njëra prej konkurenteve të emisionit “Përputhen”.

Pëlqimi i saj më i madh aty brenda është Mevlani, shkruan ORAvip.

Antonela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me fustan lëkurë dhe po duket shumë ‘hot’./ORAvip/

SHPËRNDAJE