0

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil, përcjell ORAinfo.

Lola sot po feston ditëlindjen e saj të 32-të, e për këtë ajo ka marrë urime të shumta.

E një ndër më të veçantit është urimi i Anitës për të, e cila ka zgjedhur foton më të bukur të Lolës dhe Dautit bashkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE