0

Lola dhe Dauti janë shumë të dashur për publikun tonë.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet nga shtëpia duke përcjellur ndeshjes mes Kosovës dhe Danimarkës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE