0

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinajt.

Aja dhe Dauti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të dy fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Lola është mjaft aktive në rrjete sociale dhe asnjëherë nuk heziton të na tregojë sa nënë e kujdesshme është.

Ajo mbrëmë ishte në koncertin e Elvana Gjatës të mbajtur në Kosovë.

Lola në këtë koncert ishte e shoqëruar edhe nga motra e saj, Anita Haradinaj.

Të dyja motrat kanë bërë edhe një foto me këngëtarën Elvana Gjata.

Të rregulluara bukur, veshja e tyre ka tërhequr vëmendjen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE