0

Anita Haradinaj u bë e njohur fillimisht në publik si gazetare.

Pastaj lidhja me kryeministrin e tanishëm të Kosovës, Ramush Haradinaj, e bëri edhe më të njohur se sa që ishte, përcjell ORAinfo.

Anita nuk heziton të jetë shumë aktive në rrejete sociale dhe sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka postuar një foto ku duket po del me kunatën e ajo që merr gjithë vëmendjen është fustani interesant që ka veshur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE