0

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës.

Ata janë martuar para pak viteve dhe dasma e tyre madhështore u përfol shumë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Sot, Andrra feston ditëlindjen e saj të 24-të dhe Sinani nuk ka hezituar ta urojë gruan.

Ndonëse nuk e keni ditur ata kanë 19 vite diferencë nga njëri-tjetri./ORAinfo/

SHPËRNDAJE