0

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës.

Ata janë martuar para pak viteve dhe dasma e tyre madhështore u përfol shumë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Andrra dhe Sinani tani janë prindër të një djali.

Ajo është e përkushtuar edhe në profesionin e saj, ku menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra.

E sot ajo ka veshur një fustan të gjatë nusërie, mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është se Andrra ka filluar të shtojë peshë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE