0

Andrra u bë e njohur si e dashura e Sinan Hoxhës.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, shkruan ORAinfo.

Ai sot është rritur dhe di të kujdeset shumë mirë për vetën. Nëna e tij, Andrra kujdeset për çdo detaj rreth fëmijës së saj të vetëm.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

bashkë me Sinanin kanë shkuar në dasmës e Gëzimes dhe Hamzës.

Andrra shkëlqeu me fustanin, grimin dhe frizurën që ka bërë.

Edhe sonte ajo ka publikuar disa pamje tejet të bukura./ORAinfo/

SHPËRNDAJE