0

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa, sot u bënë prindër për herë të parë.

Vajzën e tyre të parë, ata e emërtuan me emrin Rroa.

E menjëherë pas lindjes së vajzës së tyre, atyre u erdhën urime të shumta nga kolegë e familjarë të tyre, shkruan ORAinfo.

E urimin më të veçante ia bëri gruaja e Sinan Hoxhës, Andrra ku me një fotografi që ka postuar në Instagram ka shkruar fjalët më emocionese./ORAinfo/

SHPËRNDAJE