0

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, shkruan ORAinfo.

E tani Andrra është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Mbrëmë ajo bashkë me Sinanin kanë shkuar në dasmës e Gëzimes dhe Hamzës.

Andrra ka shkrirë të gjithë me vallëzimin e saj, duke e ligur edhe Sinanin.

Më poshtë mund ta shikoni vallëzimin e ‘shfrenuar’ të Andrra Destanit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE