0

Andi zbulon se çfarë kishte folur me Beartin para se të lidhej ai me Tean.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Andi, ka folur për herë të parë në një intervistë që pas publikimit të fotografive të Teas me Beartit.

Gjatë intervistës ai ka treguar shumë nga e kaluara e tij dhe nga koha sa ishte brenda programit.

Ndër të tjera ai ka zbuluar edhe një bisedë që kishte me Beartin para skandalit të fotografive.

“Me Beartin kam folur njëherë kur janë zënë me Fationin, i kam thënë se nuk ja vlen me bë kësi gjëra”, tha ai.

Ndërsa pas ati momenti ai asnjëherë nuk ka pasur më komunikim me të.

SHPËRNDAJE