0

Andi ka thënë se më është kërkuar të dal çift me Tean, s’kam folur për shkak se kontrata ishte e frikshme.

Andi, ish-konkurrenti i Përputhen ka reaguar pasi u publikuan fotot e Teas dhe Beartit në momente intime.

Ndërkohë, ishte Andi ai i cili të dielën e kaluar doli çift nga programi Përputhen.

Nëpërmjet një shkrimi të gjatë në Instagram, Andi ka thënë se i ishte kërkuar që të dilte çift me Tean.

Thotë se nuk e kishte treguar më parë një gjë të tillë nga frika e kontratave që kishte nënshkruar paraprakisht me emisionin “Përputhen”.

SHPËRNDAJE