0

‘Puthja më e bukur që ke marrë?’, Ana habit me përgjigjen.

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi ka dhënë një intervistë 60 sekondëshe në “Prive”. Ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndryshme rreth “Përputhen”, apo jetës private.

“Cila është puthja më e bukur që ke marrë apo dhënë?”, ishte një ndër pyetjet. Ana la të kuptohej se puthja me Atdheun, por nuk e kishte shijuar sa duhet pasi në atë kohë sapo kishte bërë hundën dhe e kishte mendjen te hunda, jo te puthja.

“Nuk është se e shijova sa duhet sepse sapo kisha bërë hundën dhe e kisha mendjen tek hunda e jo tek puthja”, tha ish-konkurrentja.

SHPËRNDAJE