0

Almeda Abazi është modelja e njohur shqiptare dhe që bëri bujë që kur u shpall Miss Albania.

Përveç profesionit të saj, Almeda komentohet shumë sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar me aktorin shumë të njohur turk, Tolgahan Saiysman dhe janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E në ditët e fundit të shtatzënisë duket se Almeda është lodhur shumë dhe këtë mund ta vërejmë në fotot që i publikon./ORAinfo/

SHPËRNDAJE