0

Modelja e njohur Almeda Abazi dhe aktori shumë i pëlqyer turk, Tolgahan Saisman para pak ditëve u bënë prindër për herë të parë.

Ata e pagëuan djalin e tyre me një emër tipik turk, Efehan, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Almeda nuk ka munguar me postime të ndryshme nga jeta e saj si nënë e re.

Sot, ajo ka publikuar foton e parë me djalin dhe me këtë imazh uron të gjithë për festën e Bajramit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE