0

U bë e njohur kur u shpall Miss Albania, tani Almeda Abazi është një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Duket qenë e tillë edhe jeta e saj private është shumë e përfolur në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo u martua me aktorin e njohur turk Tolgahan Saisman dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sot, ajo feston ditëlindjen dhe përvjetorin e martesës, burri i saj ka postuar një foto me të cilën e uron atë dhe ajo çka merr gjithë vëmendjen është se ai ia ka shprehur dashurinë asaj në gjuhën shqipe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE