0

Almeda Abazi dhe aktori shumë i njohur turk, Tolgahan Saiysman para pak ditëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ajo solli në jetë një dalë që e quajtën me një emër turk, Efehan, përcjell ORAinfo.

Almeda është shumë aktive në rrjete sociale edhe pas lindjes.

E sot, ajo ka publikuar momentin kur burri e përqafoi pas lindjes së djalit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE