0

Almeda Abazi dhe aktori i njohur, Tolgahan Saisman para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Është vogëlushi me emrin Efehan ai që u dha epitetin nënë dhe baba çiftit, përcjell ORAinfo.

Ata nuk kanë hezituar të jenë shumë aktivë në rrjete sociale pasi u bënë prindër.

Dhe së fundi kanë publikuar foton familjare, kur shihen ata të tre të përqafuar me njëri-tjetrin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE