0

Almeda është modele shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Pasi u shpall Miss Albania ajo u shpërngul në Turqi dhe atje tani është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Saisman, shkruan ORAinfo.

Almeda tani është në muajin e nëntë të shtatzënisë dhe gjatë kësaj kohe nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga stina e verës, ku duket tejet atraktive.

Duket se Almeda ka disponim mjaftë të mirë në ditët e fundit të shtatzënisë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE