0

Almeda Abazi tani po kalon në muajt e fundit si shtatzëne.

Ish-miss Albania dhe aktori shumë i njohur turk Tolgahan Saysman tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Almeda është shumë aktive në rrjete sociale dhe sidomos këto ditë postimet e saj janë të panumërta.

Ajo sot ka postuar fotografi ku paraqiten dhurata të shumta që burri i saj ia ka dhuruar në këto ditë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE