0

Almeda Abazi është modelja e njohur shqiptare dhe që karrierën e zhvilloi në Turqi.

Ajo u bë edhe më e njohur pas martesës me aktorin e mirënjohur turk, Tolgahan Saisman, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E në muajt e fundit të shtatzënisë Almeda është lodhur shumë dhe kjo gjë vërehet në foton e fundit që e ka publikuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE