0

Almeda Abazi është modelja nga Shqipëria dhe që karrierën e saj vazhdoi në Turqi.

Atje ajo edhe u martua me aktorin shumë të njohur turk, Tolgahan Saiysman, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani po presin të bëhen prindër për herë të parë.

Almeda ka bërë gjithçka gati për djalin e saj, mirëpo ndonëse i kanë mbetur edhe shumë pak ditë deri në lindje, ajo ka vendosur të mos qëndrojë në shtëpi e me këtë veprim ajo i ka befasuar të gjithë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE