0

Ish-miss Albania, Almeda Abazi po vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e përfolur në publik.

Ajo tani është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Saisman dhe tani janë në pritje për ‘tu bërë prindër për herë të parë.

Almeda nuk mungon me postime as në ditët e fundit të shtatzënisë.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se nëna e saj ka gatuar pite për të dhe Almeda nga gëzimi e ka publikuar në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE