0

Almeda Abazi, aktorja e mirënjohur në tregun turk, e po ashtu edhe gruaja e aktorit të mirënjohur Tolgahan Sayışman është bërë pjesë e mediave kohëve të fundit.

Shkaku kryesor kësaj radhe nuk është martesa e saj me aktorin turk, po bukuria përgjatë shtatëzanisë së saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është afër lindjes por nuk heziton që të postojë foto duke kaluar në ditët e saja më të bukura.

Nuk vihet në dyshim që ajo ka shtuar disa kilogram, por shihet se është shumë e lumtur me këtë fakt dhe nuk e ndalon të postojë fotografi me barkun e rrumbullakosur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE