0

Sot në orët e hershme të mëngjesit Almeda Abazi dhe Tolgahan Saisman janë bërë prindër për herë të parë.

Modelja shqiptare dhe aktori i njohur turk e kanë quajtur djalin e tyre me emrin, Efehan, përcjell ORAinfo.

Almeda lindi në një spital privat tëStambollit.

“Djali i Tolgahan dhe Almeda Sayisman erdhi në jetë 3 kilogramë e 285 gramë, 50 cm i gjatë”- ka thënë mjeku që i ndihmoi në lindje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE