0

Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të njohura shqiptare.

Ajo njihet si një ndër femrat më oratore, shkruan ORAvip.

Moderatorja e njohur është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE