0

Albulena Haxhiu është politikane dhe aktualisht ushtron profesionin e deputetes në Kuvendin e Kosovës

Ajo është një ndër poltikanet më të zëshmë në Kosovë, përcjell ORAinfo.

Jashtë nga politika, ajo është e martuar dhe ka dy fëmijë.

Sot ajo ka postuar një fotografi ku I shohim djemtë e saj dhe kjo është një ndër fotografitë më të bukura që ka postuar Albulena gjatë këtij viti./ORAinfo/

SHPËRNDAJE