0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave.

Sot, në ditën e Shën Valentinit, Albatriti i dhuroi Egzonës aksesorë të markës Swarovski./ORAinfo/

SHPËRNDAJE