0

Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona para pak ditësh u bënë prindër të dy binjakëve.

Me rastin e lindjes së djalit dhe të vajzës, ata morën urime të shumta si nga familjarë ashtu edhe nga miqtë dhe fansat e tyre, përcjell ORAinfo.

Ata nuk kanë hezituar edhe të jenë shumë aktivë me postuime të ndryshme që në momentin e lindjes.

E sot, Albatriti ka publikuar një foto me babain e tij, e ajo që ia shton veçantinë është mbishkrimi që ia ka vënë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE