0

Këngëtari i mirënjohur, Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të pëlqyera dhe të përfolura kosovare.

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në media rozë, përcjell ORAinfo.

Albatriti këto ditë po qëndron në Zvicërr ku është i ftuar në mbrëmje e koncerte të ndryshme.

Sot, ai ka publikuar një foto bashkë me këngëtaren, Tayna, e kjo duket se do ta bëjë Egzonën të xhelozojë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE