0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një çift shumë i përfolur në publik e në media.

Dasma e tyre bëri bujë të madhe dhe tani ata janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve që i kanë ata nuk hezitojnë të jenë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me veturë edhe pse Albatriti ndodhet në Zvicërr./ORAinfo/

SHPËRNDAJE