0

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë personazhe shumë të përfolura në publik dhe në media.

Ata janë martuar para pak vitesh dhe tani janë prindër të një vajze dhe Egzona është shtatzënë në fëmiun e tyre të dytë.

Egzona gjatë kësaj kohe është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo e ka postuar një fotografi ku shihet Albatriti duke luajtuar me Amelian në borë, e nga gëzimi i ka publikuar në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE