0

Para pak muajsh, Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij, Egzona u bënë prindër të dy binjakëve.

Ata i quajtën fëmijët e tyre me emrat, Elia dhe Erald, përcjell ORAinfo.

Lindja e tyre i ka gëzuar shumë familjen e Albatritit dhe Egzonës.

Nuk mungojnë as me postime ku shihen dy anëtarët e rinj të familjes.

E mbrëmë Albatriti ka publikuar një foto duke luajtur me djalin e ajo çka bie në sy është veshja e tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE