0

Albatrit dhe Egzona Muqiqi është një prej çifteve më të pëlqyera të estradës shqiptare.

Ata tani janë të martuar dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë të pëlqyer ata janë shumë të përfolur edhe për jetën private e të cilën nuk hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Sot, ata kanë publikuar foto ku shihet se kanë dalë në oborr me binjakët dhe kanë publikuar fotot më të bukura./ORAinfo/

SHPËRNDAJE