0

Çifti Albatrit dhe Egzona Muqiqi janë një ndër më të përfolurit si nga mediat ashtu edhe nga publiku shqiptar.

Ata tani janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale e sidomos Egzona që pothuajse çdo ditë publikon imazhe të jetës së saj.

E sot, Egzona ka publikuar një foto ku shihen dy dhurata e që si duket i ka marrë nga Albatriti dhe nga gëzimi ajo i ka postuar në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE